مشاوره و سفارش

انواع لیمو خشک

لیمو خشک
لیمو عمانی
لیمو میناب
لیمو سفید
لیمو ایرانی

۲۰۱۹۰۲۲۴_۰۹۵۸۲۳
photo_2018-05-15_14-47-03

لیمو عمانی

لیمو عمانی نوعی لیمو ترش است که طبعی سرد و خشک دارد و در پخت بسیاری از غذاهای ایرانی، دمنوش‌های گیاهی و از پودر آن به عنوان ادویه استفاده می‌شود. قسمت‌های مورد استفاده گیاه لیمو عمانی، میوه، برگ و ریشه گیاه است. لیمو عمانی از ترکیبات تلخ، فلاونوئیدها، اسید سیتریک، املاح، ویتامین‌ها به ویژه ویتامین C و مواد فرار است. این میوه از نظر کلسیم و پتاسیم غنی بوده و از نظر ویتامین C. از سایر مرکبات پیشی گرفته و به عنوان کاهنده‌ی فشار خون و چربی خون شناخته شده است.

لیمو جهرم

لیموخشک جهرم ،یکی از باکیفیت ترین لیموهای موجود در ایران می باشد که به دلیل همین کیفیت بسیار ،در بازار داخلی و صادراتی از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد .عرضه ی انواع مشتقات مربوط به لیمو،که شامل لیموخشک در درجه بندی های مختلف که شامل لیموخشک لوکس صادراتی ،لیموخشک درجه یک و درحه دو برای پخش عمده و بسته بندی ، ریز و متوسط مینیاتوری ،لیموشکافی یا لیموترک خورده یا شکسته و پرک روشن و تیره ی لیموخشک و پوست لیموخشک می باشد این مرکز بصورت جزئی و عمده در سراسر کشور به صورت مستقیم ،تمام محصولات را در طول سال به مشتریان گرامی ارائه میکند .

انواع لیمو خشک سفید ایرانی

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
لیمو خشک-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیمو عمانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیمو جهرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیمو ایرانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیمو میناب-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیمو سفید-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی دریتا از بزرگترین تامین کننده های موجود در ایران، میباشد که کلیه ی محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان گرامی را جهت کلیه مصارف داخلی و صادراتی طبق نمونه های ارسال شده ،ارائه میکند که از کیفیت محصول اطمینان یابد و سپس با خیالی اسوده خرید را انجام دهد . انجام تحقیقات دامنه دار علمی و تجربی منجر به ارائه ی مرغوب ترین ارقام خشکبار ،با کیفیت بسیار بالا میباشد .قیمت و کیفیت ارقام خشکبار این مجموعه باعث شده که گاهی حتی در جهان بی نظیر باشد .

مدیر فروش مجموعه دیتا

راضیه منزه

Call Now Buttonتماس بگیرید