مجموعه دریتا شما را به خرید بهترین محصولات لیمو خشک و عمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی بهترین لیمو خشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های خشک کردن لیمو ترشکارخانه تولید بهترین لیمو خشک ایران کجاست؟بازار فروش لیمو خشک شده ایرانیفروش بهترین لیمو خشک در کشور
بهترین لیمو خشک

بهترین لیمو خشک ایران در کارخانه جات تولیدی آن تولید، بسته بندی و در بازار عرضه می شود. فروش باکیفیت ترین نوع لیمو خشک که تولید شده از بزرگترین قطب مرکبات کشور است، از طریق این مجموعه انجام می شود.

با توجه به اینکه ایران یکی از تولید کننده های اصلی لیمو خشک در است. کارخانه های تولید بسیاری نیز برای آن در کشور وجود دارد. در ایران استان فارس به عنوان بزرگترین قطب تولید مرکبات شناخته شده است. که لیمو خشک جزو بهترین نوع آن به شمار می رود. که سالانه حدود ۲۵۰ هزار تن لیمو ترش در این استان تولید می شود و حدود ۱۰ درصد از آن، به لیمو خشک تبدیل می شود. که فروش این ۱۰ درصد در بازار های داخلی و خارجی کشور انجام می گیرد.

روش های خشک کردن لیمو ترش

در کشور به دو روش، خشک کردن لیمو ترش انجام می گیرد.
۱٫ روش طبیعی
۲٫ روش خشک کردن با دستگاه
در روش طبیعی خشک کردن با قرار دادن لیمو ها در فضای باز انجام می گیرد. که این روش کاملا طبیعی و ارگانیک انجام می گیرد. که می توان گفت بیشتر لیمو های خشک شده با این روش خشک می شوند.روش دوم که روش دستگاهی است. توسط دستگاه، لیمو های ترش به لیمو خشک شده یا لیمو عمانی تبدیل می شوند. بعد از این مرحله، بسته بندی شده و در بازار به فروش می رسد.

بهترین لیمو خشک

کارخانه تولید بهترین لیمو خشک ایران کجاست؟

همانطور که ذکر شد، لیمو خشک ایران در شهر های شمالی و جنوبی ایران تولید می شود. که هر کدام از مناطق، دارای کارخانه های کوچک و بزرگ هستند.
اما اشاره با این نکته بسیار اهمیت دارد که، مرکبات تولید شده در جنوب کشور کیفیت بالایی دارند، که می توان گفت کارخانه تولید بهترین لیمو خشک ایران، در استان فارس است. که فروش آن با بسته بندی مناسب توسط سایت های فروشنده آن، به صورت عمده و جزئی انجام می گیرد.

بازار فروش لیمو خشک شده ایرانی

لیمو خشک قبلا فقط به صورت خشک شده درسته در بازار عرضه می شد. اما در چندین سال اخیر، علاوه بر اینکه لیمو خشک شده به صورت بسته بندی و پودر شده عرضه می شود، به صورت حلقه ای،اسلایس و پر لیمو نیز در بازار وجود دارد. که هر کدام از آن ها، مشتری های خاص خود را دارند. این تنوع محصول در لیمو خشک ایرانی، بازار فروش آن را در بازار های داخلی و خارجی بسیار پرطرفدار کرده است.

بهترین لیمو خشک

فروش بهترین لیمو خشک در کشور

فروش لیمو خشک درجه یک ایرانی، علاوه بر اینکه در داخل ایران انجام می شود، نوع درجه یک و مرغوب آن، برای صادرات به کشور های مختلف ارسال می شود.
این مجموعه از مراکز فروش عمده بهترین نوع لیمو خشک در کشور است. شما از هر نقطه ی ایران می توانید محصول خود را به صورت عمده سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن، آن را تحویل بگیرید.

بهترین لیمو خشک

راضیه منزه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دریتا شما را به خرید بهترین محصولات لیمو خشک و عمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید