مجموعه دریتا شما را به خرید بهترین محصولات لیمو خشک و عمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم لیمو عمانی سفید جهرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت لیمو عمانی سفید و سیاهقیمت روز لیمو عمانی سفید جهرم

لیمو عمانی سفید جهرم یک نوع لیمو ترش و خوش مزه است که این روزها به خوبی از حمایت خریداران و مصرف کنندگان محترم بهره می‌برد.

در حال حاضر این لیمو به روش مستقیم عرضه می‌شود و فروشنده لیمو عمانی سفید با فروش مستقیم این محصول ناب واسطه های را کنار می‌زیند و بهترین لیمو عمانی را به صورت معتبر با قیمت واقعی و به صرفه در اختیار خریداران این محصول قرار می‌دهد.

خوشبختانه این روزها فروش مستقیم لیمو عمانی با رونق زیادی همراه است. 

فروش مستقیم لیمو عمانی سفید جهرم

تفاوت لیمو عمانی سفید و سیاه

تفاوت لیمو عمانی سفید و سیاه

امروزه لیمو عمانی با بهترین روش در میناب، بندرعباس، شیراز و جهرم پرورش می‌یابد و این محصول از سوی کشور های عرب و جنوبی‌ها به خوبی مورد استقبال قرار می‌گیرد. لیمو عمانی انواع مختلفی را در بر می‌گیرد که می‌توان به لیمو عمانی سفید و لیمو عمانی سیاه اشاره کرد و این لیموها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. در واقع تولیدکنندگان این لیمو پس از برداشت لیمو عمانی تازه ان را به دو روش مختلف خشک می‌کنند و به همین خاطر رنگ لیمو عمانی کمی متفاوت می‌شود. لیمو عمانی سفید یک نوع لیموترش ریز و درجه یک است که معمولا در کارخانه و توسط دستگاه های مدرن تولید می‌شود؛ البته لازم به ذکر است که این لیمو را اگر زیر آفتاب و بدون دستگاه های کارخانه خشک کنیم، رنگ لیمو تازه خشک شده روشن است و تیرگی ندارد. 

لیمو عمانی سیاه اندازه درشت تری را نسبت به لیموی سفید عمانی دارد و رنگ آن خیلی تیره تر است. به گفته صاحب نظران این لیمو نوعی لیموترش خشک است که زیر نور خورشید خشک می‌شود و بعد از گذر زمان رنگ پوست آن تیره یا سیاه می‌شود.

به طور کلی این محصولات با وجود تفاوت‌هایی که دارند هر دو از خاصیت، طعم و مزه یکسانی بهره می‌برند و تمام خواص لیموترش تازه را در خود جای داده‌اند. 

قیمت روز لیمو عمانی سفید جهرم

قیمت روز لیمو عمانی سفید جهرم

از آنجایی که این روزها اکثر خریداران به دنبال خرید لیمو خشک با بهترین قیمت روز هستند، خوب است بدانید که در حال حاضر لیمو عمانی خشک جهرم با داشتن کیفیت بالا و ارزش غذایی زیاد قیمت خوبی را نیز در بر دارد. در واقع طبق بررسی های انجام شده لازم است بگوییم که آخرین قیمت لیمو عمانی جهرم با توجه به المان های مشخصی تعیین می‌شود که برخی از آنها عبارتند از: 

  • جنس لیمو عمانی 
  • نوع خرید و فروش این لیمو 
  • طریقه فروش لیمو عمانی درجه یک جهرم 
  • میزان استقبال و حمایت مشتریان از این محصول و سایر موارد. 

خوشبختانه امروزه روش جدیدی برای عرضه این محصول پدید آمده که مشتریان می‌توانند با پیروی از آن بهترین لیمو خشک درجه یک را با کمترین قیمت روز و به راحتی دریافت نمایند. 

راضیه منزه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دریتا شما را به خرید بهترین محصولات لیمو خشک و عمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید