صادرات لیمو خشک سفید با کیفیت از کشور

لیمو خشک سفید با بالاترین کیفیت برای صادرات از کشور ایران به کشور های مورد تقاضا بسته بندی می شوند. همانطور که می دانید محبوبیت لیموهای خشک سفید ایران موجب بالا رفتن آمار صادرات این محصول خشکباری شده است.

صادرات لیموهای خشک سفید

لیمو خشک سفید

اما عواملی که در تعیین فیمت این محصول تاثیر به سزایی دارد می تواند موارد زیر باشد:

در ابتدا هر مصرف کننده ای برای انتخاب محصول خود به دنبال کیفیت خوب می باشد و به دنبال آن بالا فتن کیفیت نیز موجب بالارفتن قیمت مالا خواهد شد.

قطعا برای بالابردن ارزش محصول صادراتی تولیدکنندگان داخلی آن را به صورت بسته بندی عرضه می کنند و هر چه بسته بندی محصول وزن بیشتری داشته باشد متناسبا قیمت آن نیزافزایش خواهد یافت.

شکل لیمو تاثیرات به سزایی در قیمت آن دارد،لیموی خشک شده ای که دارای ظاهر خوب و تغییر نیافته هستند می توانند باعث بالارفتن قیمت صادراتی شوند.

نحوه ی سفارش لیموی خشک شده می تواند تاثیر در قیمت نهایی داشته باشد چرا که اگر این لیمو ها به صورت مستقیم از تولیدکنندگان خریداری شود به علت حذف واسطه تا از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند.

هرچه میزان خرید لیموهای خشک شده بیشتر باشد قطعا در پایین آمدن قیمت صادرات آن تاثیر خواهد داشت.

از این رو تولیدکنندگان بذ دقت به این موارد می توانند قیمت کالای خود را برای صادرات آن به طور چشمگیری افزایش دهند.

فروشنده لیمو خشک سفید

کشاورزان زمین های مرکبات از جمله محصولاتی که به بازار عرضه می کنند لیموهای خشک سفید می باشد

این کشاورزان تولید لیموهای خشک سفید را به صورت سنتی با استفاده از نور مستقیم خورشید در مکان های مخصوص انجام می دهند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت این کشاورزان بعد از عرضه مرکبات،بزرگترین فروشندگان لیموهای خشک سفید می باشند.

ویژگی لیمو خشک سفید مرغوب

لیمو خشک سفید

برای خرید لیمو خشک سفید مرغوب بهتر است به موارد زیر دقت فراوانی کرده تا بتوانید بهترین نوع لیمو را برای مصارف غذایی خود مورد استفاده قرار دهید.

لیموهای بسته بندی شده به علت داشتن بهداشت و مجوز بهداشتی و بسته بندی خوب و لوکس می تواند از بهترین نوع لیموهای مصرفی باشد،زیرا هیچ نوع آلودگی و یا خطر ابتلا به بیماری مصرف کنندت را تهدید نمیکند.

یکدست بودن لیمو ها نشان دهنده ی دقت بالا در تولید این محصولات می باشد چرا که میتوان نتیجه گرفت شرکت تولید کنندت برای تپلید آن زمان و انرژی لازم را صرف کرده و به درجه کیفی محصول تولیدی خود اهمیت بالایی نشان داده است.

علاوه بر این موارد لیموهای خشک شده باید فاقد سوراخ و آفت زدگی باشد چرا که اینگونه لیموها دارای کیفیت پایین و ارزش غذایی کم می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما