زندگی در کلبه های ساخته شده در بالای درخت بادام هندی در کشور هند

درخت بادام هندی دارای یک تاج پوشش بزرگ می باشد که همیشه با برگ پوشیده شده است که در نتیجه باعث ایجاد سایه می شود.

بیشترین سود در تولید بادام هندی زمانی حاصل می شود که کاشت با نهال های پیوندی کلون های درخت بادام هندی کوتوله زودرس انجام شود. این درخت بادام هندی به دلیل اندازه کوچک و زودرس آن نامگذاری شده است.

برخلاف آنچه اکثر مردم فکر می کنند، میوه واقعی بادام هندی شاه بلوط است که از یک بادام پیچیده شده در یک پوسته سخت تشکیل شده است، در حالی که دمگل (شبه میوه) یا سیب بادام هندی به شکل یک ماده آبدار و غنی از کربوهیدرات است.

درخت بادام هندی

با این حال، نه تنها به عنوان غذا می توان بادام هندی را مهار کرد. در این بررسی، پتانسیل کاربردهای بادام هندی و سیب بادام هندی از طریق یک جستجوی فناوری در مقالات علمی و ثبت اختراع بررسی خواهد شد.

مدل‌های اکتشاف کسب‌وکار کشاورزی بادام هندی تنوع‌هایی را در سراسر جهان ارائه می‌کنند. بادام هندی را می توان از جنگل های خود به خود یا نیمه خود به خود تا محصولات سیستماتیک، در مناطق کوچک یا بزرگ یافت.

به طور کلی، و همچنین به طور خاص در برزیل، مناطق کوچکی از محصولات، به طور کلی در کنسرسیوم با سایر فرهنگ های مورد علاقه محلی، غالب است.

شایان ذکر است که اکتشاف بادام هندی در تک کشت ها خود را به عنوان یک مشکل اصلی در برزیل نشان می دهد و از این رو عوارض نظم گیاهپزشکی افزایش می یابد.

  • منابع:
    1. Physiology of cashew plants grown under adverse conditions

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.