خریدار عمده لیمو خشک عمانی فارس

لیمو خشک عمانی استان فارس، پس از برداشت به کدام خریدار یا خریدارهایی فروخته می شود؟ چه کسانی طالب این محصول و منتظر ورود آن در بازار هستند؟
اگر تجارت محصولی در بازار انحصاری نباشد و طیف های مختلفی در بازار قادر به خرید و فروش آن محصول باشند، این امکان وجود دارد که هر سال افراد جدیدی، تجارت آن محصول را انتخاب نمایند. به ویژه اگر محصولی، در بازار شاخص باشد و از تولیدان ملی یک کشور به حساب آید، خیلی ها علاقمند می شوند که در آن حوزه فعالیت نمایند و بتوانند از سود صادرات و تجارت آن بهره مند شوند.
مرکبات ایران، از لحاظ کیفی می تواند در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد. لیمو ترشی که برداشت می شود را نمی توان زیاد نگه داشت و از طرفی نیاز بازار به لیمو خشک عمانی، فراوری و خشک کردن این محصول را گریز ناپذیر می نماید. صادرات لیمو خشک عمانی، راحت تر از تازه ی آن است. اصولا خشکبار همیشه با ریسک کمتری برای فروش در مسافت های دور همراه است. مشتریان این کالا ها را هم راحت تر می توان متقاعد به خرید نمود. بنابراین همه کسانی که در سراسر جهان از لیمو عمانی استفاده می کنند حتی اگر نیاز خود را قبلا از ایران نخریده باشند به صورت بالقوه می توانند مشتری آتی باشند. اما طبیعتا فاکتور های مختلفی مانند هزینه حمل و … باید بررسی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.